MUV 77

Stroj má 1 komentár Môžete zanechať komentár.

S ohledem na značnou potřebu modernizovaných vozíků u SŽDC přistoupila také TSSk rekonstrukcím MUV 69 na typ MUV 77, při nichž využila zkušeností s prototypem MUV 69.8. MUV 77 má upravený a vyztužený rám, opatřený v přední i zadní části nosičem nástaveb se snímatelnými pryžovými ochrannými narážedly ve výšce nárazníků normální stavby a zesílené obě hnací nápravy. Vozík má nové Obrázky

Výrobné číslo / evidenčné číslo: 002

 

Komentáre


  1. SunnyMan píše:

    Při přípravě projektové dokumentace pro řídící jednotku a hydraulický při modernizaci MUV 69 na MUV 77 se uvažovalo o umožnění jízdy výběhem. Závěrem, ale bylo direktivně nařízeno, že se jízda výběhem u této modernizace nepoužije.

    Jízda ´výběhem´ (při nerozpojené spojce mezi soukolím a hydromotorem) je tedy použita jen softwarově a dochází zde k brzdnému efektu od hydrostatiky v závislosti na počáteční rychlosti přechodu do výběhu (brzdný moment hydrostatiky je dán vztahem Mk[Nm]=25*Vm[cm3/ot]/20*PI).

    Použitý systém pohonu sám o sobě jízdu výběhem umožňuje, a to hned několika způsoby. Počkejte si na novou sadu modernizovaných MUV, která se nyní rozjíždí.

Pridaj komentár